Novinky

Plánované Vrhy na rok 2022 - 23

Následující podzim/zimu je již dlouho v plánu jeden speciální vrh, snad nás geny nezklamou a vychováme novou generaci superzávodníků, v této linii bychom i dále rádi pokračovali. 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Celý článek

Coursingový trenink/závod Radnice

Super víkend s čtyř a dvounožci na ranči v Radnicích. 

Konečně jsme vybalili náš nový předstan, na který jsem se specielně dlouho těšila. Holky ho kvitovaly, konečně mají nějaké zázemí i venkovní a nemusí se s námi tlačit v karavanu.

Holky si doplnily zvývající licence, a tak máme již splněno a můžeme začít závodit.

Candy ještě musí počkat 2 měsíce, až bude mít "řidičák" platný

Celý článek

Čekáme miminka

Čekáme mikinka!!!

sire: multich. , Interchampion Vaikonniemen Elegant Scrappy JR ( JchCZ, ChCZ,ChPl,ChSL, ChKchch, CentralEuropeanSighthoundjuniorWinner, C.I.B.)

dam:  interchampion Islay's Ninja ( ChCZ, ChSl, GrandCh Cz, Ch KCHCH, Sampion deerhound klubu, C.I.B., BIG, JBIG

https://deerhound.breedarchive.com/animal/testmating?sire_uuid=1523402c-00f3-4e93-9bb9-cf81aacdfab5&dam_uuid=03e0ae16-1765-469f-9e79-aa6313b17eeb

Doufáme tímto spojením v krásná zdravá miminka. Spojením Scrapyho klidu a elegance a Ninji krásy a svalů, doufáme v novou generaci deerečků v naší chovatelské stanici.

Oba již mají své potomky na světě. Scrappy v podobě naší Candy,nové závodnice, a současně nejlepšim dorostu na Světové výstavě (titul World Promise) Ninja v našich závodnicích Růži a Bee a krásné Biscuit, která se vzhlídla v modelingu na výstavách,a opravdu ji to jde v 17 mesicich je Junior šampionem CR, za 3 výstavy 3x Junior Best in group a na Mezinárodní vystave Best in Show 3, nyní již mezi dospěláky BOB a BIG 5. 

Bylo by krásné kdyby štéňátka získala tyto kvality po svých rodičích, nebo prarodičích, slavné coursingové a dostihové závodnici a světové vítězce Islay's Luck Penny nebo australském SupremSampionovy Bhealaich Gotta Luv Me aka Scrappy.

Uvidíme, co nám úplněk namíchal, ale hlavně ať jsou všechna štěňátka zdravá a dělají radost novým majitelům.
Celý článek

Nitradog 2022

Poprvé jsme vyrazily na 4 denní výstavu. Protože jsem nechtěla holky unavit k,aždodenním vystavováním, každá se vystavovala jiný den, vždy s pauzou.

 

Strávily jsme příjemný prodloužený víkend se spoustou známých a kamarádů, nových i starých.

 


Výstaviště je moc fajn, kdyby nebylo takové horko, bylo by to samozřejmě ještě lepší, ale volné chvilky jsme si zpříjemňovaly koupáním v okolních rybnících a procházkami na okolních rozlehlých loukách, tedy já procházkovala, holky lítaly. 


 

Celý článek