Čekáme mikinka!!!

sire: multich. , Interchampion Vaikonniemen Elegant Scrappy JR ( JchCZ, ChCZ,ChPl,ChSL, ChKchch, CentralEuropeanSighthoundjuniorWinner, C.I.B.)

dam:  interchampion Islay's Ninja ( ChCZ, ChSl, Ch KCHCH, Sampion deerhound klubu, JBIG, BIG, C.I.B.)

https://deerhound.breedarchive.com/animal/testmating?sire_uuid=1523402c-00f3-4e93-9bb9-cf81aacdfab5&dam_uuid=03e0ae16-1765-469f-9e79-aa6313b17eeb

Doufáme tímto spojením v krásná zdravá miminka. Spojením Scrapyho klidu a elegance a Ninji krásy a svalů, doufáme v novou generaci deerečků v naší chovatelské stanici.

Oba již mají své potomky na světě. Scrappy v podobě naší Candy,nové závodnice, a současně nejlepším dorostu na Světové výstavě (titul World Promise), Best in show 2 na klubové chrtí výstavě, nedo Best in group mezi mladými chrty mezinárodní výstavy, Cox má také již coursingové zkoušky v daleké cizině.   Ninja v našich závodnicích Růži a Bee a krásné Biscuit, která se vzhlédla v modelingu na výstavách,a opravdu ji to jde v 17 měsícich je Junior šampionem ČR, za 3 výstavy 3x Junior Best in group a na Mezinárodní vystave Best in Show 3, nyní již mezi dospěláky BOB a BIG 5 na mezinárodní výstavě. 

Bylo by krásné kdyby štéňátka získala tyto kvality po svých rodičích, nebo prarodičích, slavné coursingové a dostihové závodnici a světové vítězce Islay's Luck Penny nebo australském SupremŠampionovy Bhealaich Gotta Luv Me aka Scrappy.

Uvidíme, co nám magický úplněk namíchal, ale hlavně ať jsou všechna štěňátka zdravá a dělají radost novým majitelům.